İptal, İade, Değişim

İptal - İade - Değişim

Sipariş ettiğiniz tüm ürünler, dikkatle kontrol edildikten sonra, özenle paketlenir.

Firmamız, iade işlemlerinde Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket eder. Neden belirterek, ambalajı açılmamış, kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış ürünleri teslim tarihinden itibaren faturası ile birlikte 14 gün içinde iade edebilirsiniz.

KULLANICI HATALARINDAN MEYDANA GELEN PROBLEMLERDE, İADE VE DEGİŞİM KABUL EDİLMEMEKTEDİR.

Yine de üründe meydana gelen arızanın üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz durumlarda, ürünün kalite kontrol birimimiz tarafından incelenmesi için faturası ile birlikte tarafımıza ulaştırabilirsiniz. Bu tarz incelemelerin sonucunu öğrenmek için 444 4147 numaralı hattımızdan “Müşteri Temsilcimiz” ile irtibata geçebilirsiniz.

İade ve değişim işlemlerinde kargo ücreti müşteriye aittir. Anlaşmalı kargomuz YURTİÇİ KARGO ile iadenizi bize gönderdiğiniz taktirde, daha uygun bedel ödeyerek kargonuzu bize gönderebilirsiniz.

İptal İşlemleri

Online Mağazamıza verdiğiniz siparişi, aynı işgünü içerisinde saat 16.00'ya kadar iptal ettirebilirsiniz. Sipariş iptal talebinizi 444 41 47 numaralı telefona veya destek@askeridepo.com e-posta adresine adınızı, soyadınızı ve sipariş numaranızı belirterek iletebilirsiniz.

Değişim ve İade İşlemleri

Kullanılmamış ve tekrar satılabilirliği bozulmamış etiketi üzerinde ürünleri teslim tarihinden itibaren faturası ile birlikte 14 gün içinde iade edebilir, 30 gün içerisinde de değişim talep edebilirsiniz. Ürün değişimi/iadesi için online mağazamızdan aldığınız ürünün (prova hariç) hiç giyilmemiş olması gerekmektedir.

Ürün iadesi veya değişimi yapacağınız ürünü ve size gönderdiğimiz e-Arşiv faturasını, üzerine iade/değişim talebinizi de yazarak;

İletişim Bölümünden -

adresimize birlikte göndermeniz gerekmektedir.

Askeridepo Online Mağazadan alınan ürünlerin Askeridepo satış noktalarında ve Askeridepo  mağazalarda değişimi/iadesi yapılmamaktadır. Ürün değişim talebi ile puan oluşturulmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünün siparişinde hediye bir ürün varsa, ürünle birlikte hediyenin de iadesi edilmesi zorunludur. Oluşturulan puan iade edilememektedir. Aldığınız ürünün tutarını eğer kredi kartı ile ödediyseniz kredi kartınıza, kapıda ödeme-havale ile ödediyseniz, banka hesabınıza iade edilecektir.